Acnex optymalny zestaw w walce z trądzikiem?

acnexAcnex to cały zestaw produktów firmy Farmina, docelowo przeznaczonych do leczenia trądziku i zmian nim wywołanych. Preparaty te możemy używać niezależnie od płci oraz wieku. Pierwsze efekty stosowania serii widoczne są już po miesiącu regularnego stosowania. Nieco zadowalający wygląd otrzymamy już po dwóch miesiącach. Opinie krążące w Internecie, na forach i grupach młodzieżowych, są znacznie podzielone. Jedni uważają, ze efekty stosowania produktów Acnex będą widoczne tylko wtedy, gdy zastosujemy kuracje całą serią. Inni natomiast mają zdanie, iż pojedyncze produkty jak krem czy emulsja działają osobno. Niewielka ilość osób ma również negatywne zdanie o wszystkich specyfikach sygnowanych logiem marki Farmina.

Emulsja myjąca Acnex jest wyjątkowo wydajna. Wystarczy używać jej każdego wieczora, a starczy nam przynajmniej na dwa miesiące. Produkt ma przyjemny zapach, jest gęsty i bardzo pieniący. Niewielka odrobina płynu wystarczy, by pokryć nim praktycznie całą twarz. Żel Acnex usuwa zanieczyszczenia, łatwo się spłukuje, a przede wszystkim nie powoduje wysuszenia podrażnionej już skóry.

Dużą zaletą serii Acnex jest działanie składnika aktywnego: australijskiego olejku z drzewa herbacianego. Kolejnym produktem jest żel punktowy. Specyfik ten przeznaczony jest tylko i wyłącznie do stosowania w przypadkach nagłych i niespodziewanych. Żel ten idealnie sprawdza się wtedy, gdy nagle wyskoczy nam pryszcz, ewentualnie jakaś niedoskonałość pojawi się w bardzo widocznym miejscu. Bezpośrednie nałożenie żelu Acnex na wypryski powoduje zastopowanie rozrastania oraz ich wysuszenie.

Kolejnym produktem z serii Acnex są kapsułki. Kapsułki te umieszczone są w specjalnej, plastikowej buteleczce. Sto dwadzieścia sztuk spokojnie starczy nam na dwa miesiące. Dziennie powinniśmy zażywać do trzech pastylek. Producent uważa, iż jedna pastylka na dobę sprawi, iż po miesiącu stosowania zobaczymy efekty na naszej twarzy. Regularne stosowanie kapsułek Acnex sprawia, że stan skóry się poprawia, a nowe zmiany zapalne zrównują się kolorytem z resztą skóry, a także są mniej dokuczliwe.

Skład produktów znanych pod nazwą Acnex zawiera między innymi liczne witaminy, takie jak B1, B2, B3, B5, B6, E, B-karoten oraz minerały cynk i selen, a także skrzyp polny, bratek i pokrzywę zwyczajną. W pełni naturalny skład sprawia, że stosowanie produktów Acnex jest bezpieczne zarówno dla naszej skóry jak i naszego organizmu.

tradzik

Dodaj komentarz