Suplement diety Laktocer na trądzik!

laktocerLaktocer z dodatkiem cynku to suplement diety, polecany w walce z trądzikiem oraz zaskórnikami. Odpowiednia pielęgnacja, a tym samym eliminacja pryszczy i grudek nie jest łatwa. Jednakże z pomocą naturalnych suplementów możemy zdziałać cuda. Obecnie trądzik jest najpowszechniejszą chorobą cywilizacyjną XXI wieku. Wypryski skórne i zmiany występują nie tylko u nastolatków i młodzieży w okresie dojrzewania. Również dorośli narażeni są na to niegroźne, aczkolwiek bardzo uciążliwe schorzenie.

Główną przyczyną trądziku są najczęściej zaburzenia hormonalne. Dodatkowo znaczny wpływ mają również niewłaściwa dieta, niezdrowy tryb życia i uwarunkowania genetyczne. Jeżeli chcemy pozbyć się zmian skórnych raz na zawsze niezbędna jest systematyczna pielęgnacja. Jednym z bardziej środków w leczeniu trądziku jest Laktocer.

Laktocer to suplement diety, zawierający starannie dobrany skład, który umożliwia zachowanie skóry trądzikowej w dobrej kondycji. Oczywiście w przypadku stosowania tego leku niezbędne jest również picie dużej ilości wody mineralnej oraz stosowanie lekkostrawnej diety. Nie zaleca się łączyć preparatu z alkoholem, papierosami oraz czekoladą.

Laktocer posiad laktoferryne, składnik odpowiedzialny za zdrową i czystą cerę u osób wykazujących skłonność do trądziku i łojotoku. Ten suplement polecany jest w szczególności osobom o skórze znacznie przetłuszczającej się, z licznymi zmianami typu trądzik bądź zaskórniki, a dodatkowo z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych. Laktocer nie tylko znacząco przyczynia się do poprawy wyglądu skóry, ale również wspomaga redukcję podrażnień i grudek powstałych na twarzy. Preparat ten został wielokrotnie nagrodzony przez swoich konsumentów za szybkie i sprawne działanie.

Laktocer posiada kompleks bioaktywnych białek, w tym laktoferryne. Laktoferryna odpowiedzialna jest za ochronę organizmu przez drobnoustrojami chorobotwórczymi – działa bakteryjnie. Dodatkowo hamuje ona nadmierną reakcję układu immunologicznego oraz ogranicza odczyn zapalny skóry – tym samym zmniejsza ryzyko powstawanie zmian zapalnych jak grudki czy krosty. Końcowo laktoferryna działa przeciwłojotokowo – hamuje utlenianie skwalenu, a tym samym związku pobudzającego produkcję łoju. Laktocer zmniejsza, więc łojotok, a tym samym ryzyko powstawania zaskórników.

Laktocer jest jednym z niewielu suplementów dostępnych na rynku, którego działanie zostało potwierdzone przez konsumentów. Liczne nagrody i wyróżniania świadczą o tym, że środek ten szybko i skutecznie walczy ze zmianami skórnymi jak trądzik czy zaskórniki. Naturalny skład sprawia, że jest on bezpieczny dla naszego organizmu i nie wywołuje żadnych negatywnych zmian ubocznych.

tradzik

Dodaj komentarz