Dromin naturalny preparat na trądzik

drominDromin to niedrogi, w pełni naturalny preparat, którego skład oparty jest na drożdżach. Tabletki te zawierają cały szereg naturalnych składników, począwszy od wolnych aminokwasów, poprzez witaminy: B1, B2, B6, B12, witaminę PP, cholinę, a skończywszy na składnikach mineralnych: Mg, Zn, K, Ca, P. środek ten posiada wyjątkowo uniwersalne działanie, zarówno wspomaga prawidłowy przebieg procesów metabolicznych w naszym organizmie jak i wpływa na procesy zachodzące w samej skórze.

Dromin zawiera drożdże, które odpowiedzialne są za przemianę materii. Naukowcy udowodnili, że drożdże wskazane są przede wszystkim u osób borykających się z problemami skórnymi, zajadami w kącikach ust bądź trądzikiem młodzieńczym. Cynk zawarty w tabletkach również działa korzystnie na trądzik, wypryski skórne, egzem, zajady, ale również na poprawę ogólnej kondycji włosów, w tym redukuje osłabienie cebulek włosowych i zapobiega ich wypadaniu. Magnez regeneruje komórki naszego organizmu oraz przywraca pełną równowagę układu nerwowego. Fosfor oraz wapń to pierwiastki odpowiedzialne za tkankę kostną, dodatkowo odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie ustroju.

Dromin polecany jest przede wszystkim w okresie intensywnego wzrostu i dojrzewania, a więc dla młodzieży oraz nastolatków. Dodatkowo suplement ten może być stosowany w czasie przemęczenia, niezrównoważonej diety i innych przypadkach, które mają wpływ na problemy skórne.

Jako, że tabletki te są praktycznie całkowicie naturalne, możemy stosować je bez ryzyka, że wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane. Przed zażyciem Dromin należy skontaktować się z lekarzem w celu wykluczenia uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. Tabletki należy zażywać trzy razy dziennie od dwóch do czterech tabletek, nie więcej niż dwanaście tabletek w ciągu doby. Maksymalny okres stosowania to trzy miesiące. Po tym czasie zaleca się przynajmniej miesięczny okres odpoczynku od zażywania preparatu.

Dromin to skuteczny suplement diety, którego działanie zostało potwierdzone zwłaszcza w okresie znaczącego osłabienia organizmu. Nie jest to jednak lek dedykowany do walki z uciążliwym trądzikiem, zmianami skórnymi bądź zaskórnikami. Jest to tylko i wyłącznie forma ogólnego wspomagania w leczeniu, oparta tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Wśród internautów dominuje opinia, iż środek ten działa, aczkolwiek wspomaga ogólną kondycję skóry twarzy oraz włosów, a nie bezpośrednio leczy zmiany skórne i trądzik.

tradzik

Dodaj komentarz