Acnosan płyn na trądzik? RECENZJA!

acnosanAcnosan to specjalny płyn przeznaczony do stosowania na skórę w leczeniu cery z problemami trądzikowymi bądź łojotokiem. Środek ten, chociaż stosowany jest w leczeniu skóry trądzikowej, ma również inne zastosowania jak na przykład pielęgnacja skóry skłonnej do zapalenia mieszków włosowych oraz łojotokowego zapalenia skóry.

Acnosan działa kompleksowo: antybakteryjnie – działa miejscowo, natychmiast wnika w pory skóry i dogłębnie oczyszcza; złuszczająco – usuwa zrogowaciały naskórek; przeciwłojotokowo = zapobiega powstawaniu nieprzyjemnie wyglądających zaskórników, znacząco zmniejsza wydzielanie łoju, a także nie blokuje ujść gruczołów łojowych.

Stosowanie Acnosan jest wyjątkowo proste. Kilka razy dziennie, preferowana ilość to trzy, przemywamy twarz preparatem nałożonym na wacik. Ważne by skupić się na miejscach wymagających szczególnej pielęgnacji. Acnosan zawiera alkohol, dlatego też początkowe dni kuracji mogą podrażniać skórę i powodować zaczerwienienia.

Jak Acnosan wypada pośród innych produktów, przeznaczonych w walce z uporczywym trądzikiem i innymi problemami skórnymi? Konsumenci chwalą ten produkt za wiele jego cech. Acnosan dostępny jest praktycznie w każdej aptece, a dodatkowo nie kosztuje dużo. Pojemność, chociaż niewielka, starcza na wiele długich miesięcy regularnego stosowania produktu.

Wielu internetowych forumowiczów uważa, że Acnosan to prawdziwe wybawienie dla skóry twarzy. Regularne stosowanie pozwala pozbyć się nie tylko wyprysków, ale również wszelkiego rodzaju wysypek występujących na całym ciele. O dziwi. Preparat ten sprawdza się również po depilacji – na krostki powstałe na skutek podrażnień maszynką do golenia oraz przeciw wrastającym włoskom. To właśnie te uniwersalne zastosowanie sprawiło, że Acnosan jest tak powszechnie lubiany zarówno przez młodzież jak i nieco starszych konsumentów.

Działanie Acnosan jest również powszechnie akceptowalne. Jak wiele środków przeznaczonych do walki z trądzikiem, również ten oparty jest na bazie alkoholu. Preparat przypala i pośrednio odkaża miejsca pokryte krostami, a tym samym oczyszcza je i bezpośrednio zapobiega powstawaniu nowych wyprysków. Mimo dużej zawartości alkoholu produkt w większości przypadków nie podrażnia, aczkolwiek zdarzają się wyjątki. Skóra posmarowana Acnosan niemal nieustannie pozbywa się nieprzyjemnych pryszczy, staje się gładka i lśniąca. Procedura pozbycia się uporczywych pryszczy trwa najczęściej kilka dni. Dodatkowo po regularnym stosowaniu preparatu możemy być pewni, ze na naszej twarzy nie powstaną żadne blizny bądź innego rodzaju skazy.

tradzik

Dodaj komentarz